şιιяℓєяℓє мαѕкєℓι вєşℓєя gяυвυ кαяşıηız∂α
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EN ANLAMLI SÖZLER...

2 posters

EN ANLAMLI SÖZLER... Empty EN ANLAMLI SÖZLER...

Mesaj  mustafa_78 Cuma Ocak 08, 2010 11:55 pm

Bazı insanlar vardır ki etraflarını dolu zannedeler ama şu gökyüzündeki ay kadar yalnızdırlar... (Mustafa Örencik)

*Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
*Güneşin doğduğu da bir gerçek batdığı da.. Kalbimin atdığı da bir gerçek, günün bitdiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek…

*Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..

*Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye..

*Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler...

*Hayati gözyaslarinla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandir….

*Dumanımda oyoktu sigarayı bıraktım kadehimde oyoktu içkiyi bıraktım rüyalarımda oyoktu uyumayı bıraktım baktımki onsuz olmuyor yaşamayıbıraktım

*Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi...

*Yalnızım, yalnızlığım beni dinlemekte, yalanda olsa ne varki bu şarkıyı söylemekte, yalanda olsa içimden bir bulut akıp geçiyor, yalanda olsa MUTLUYUM bu bana YeTeR...

HAYATA İSYAN EDENLERE...
mustafa_78
mustafa_78

EN ANLAMLI SÖZLER... Empty Geri: EN ANLAMLI SÖZLER...

Mesaj  merve_469 C.tesi Ocak 16, 2010 12:59 am

mustafa baska bi yerden alıntı yaptıysan sitenin imiyle birlikte alıntı yaptığını belirtmeyi unutma bi dahaki sefere oke
merve_469
merve_469
aşıq
aşıq